İzmir’de dağıtılan bir hayat bilgisi kitabında, çocuğunu okula göndermek istemeyen babanın yaklaşımının olgunlukla karşılanması gerektiği telkin edildi.

Dikili’de bir yurtta çalışan Ömer Faruk Ergen isimli temizlik görevlisi çocuklara tecavüzden tutuklandı, savunma olarak çocukların din dersine de girdiğini, istismar suçu içinse çocukların rızası olduğunu söyledi.

Lübnan’da Diplomat Rebecca Dykes’a tecavüz edip onu öldüren Tarık Hesso savunmasında Rebecca’nın kısa etek giydiğini, sarhoş olduğunu, yabancı olduğu için tecavüz etmenin kolay olacağını düşündüğünü söyledi.

RTÜK, gelen şikayet üzerine hazırladığı raporunda, bir programda dans eden şortlu kız çocuklarının makyaj ve kıyafet yoluyla istismar edildiğini söyledi, AKP’li üyelerin ise şorttan “milletin tahrik olduğunu” söyledikleri iddia edildi.

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Ahmet Ağırakça, Mimarlık Fakültesi’nde araştırma görevlisi olan Emre Özyetiş’i Masumiyet ve Kosmos filmlerini derste göstermesinin ardından odasına çağırarak “Kız mı olmak istiyorsun sen?” vb hakaretler ederek odasından kovdu, rektörün belinde silah bulunduğu haberlerde yer aldı.

Ankara’da bir kadın dört ay önce boşandığı Oktay K tarafından sokak ortasında bıçaklandı.

Konya Ayşe Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğretmen Ercan Harmancı Twitter’dan “eşofman kız öğrenciyi çıplak yapar” gibi birçok mide bulandırıcı paylaşımda bulundu, sosyal medyada topladığı tepki sonucu kendisine soruşturma açıldı.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.