Yetişkin iki kadın geride kocalarını ve çocuklarını bırakarak kaçtı, ülkede enteresan tepkiler sürüyor: Medya kendi isteği ile giden insanlara kayıp muamelesi yaparken, Esra Erol kadınları bulmaya kendini vermişken Bayan Yanı da şaibeli bir kapakla konuya dahil oldu.

Suriye’den kaçan bir ailenin engelli 13 yaşındaki kızı, Bursa’da ailenin yanına bıraktığı “yakınlarının” tecavüzüne uğradı.

Mardin’de bir kadın özel harekat polisinin tecavüzüne uğradı, savcı 3 kez tutuklama talep etti, mahkeme serbest bıraktı; kadın polislerin tehdidine maruz kaldığını söyledi, yaşadığı yeri terk etmek zorunda kaldı.

Kadınların üniversiteye gitmemesini buyuran ve işten uzaklaştırılan İlahiyatçı İhsan Şenocak üç ay içinde göreve iade edildi.

Diyarbakır’da 13 yaşındaki 6 öğrenciye cinsel istismardan 72 yılla yargılanan öğretmen, delil yetersizliği ve “öğrencilerin yanlış anlamış olabilecekleri” gerekçe gösterilerek davadan beraat etti.

Devlet kurumu içinde özel öğretim kurumu açıldı, Orta Anadolu’da bir ilde Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde açılan anasınıfı Ensar Vakfı’na verildi.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde bir kadın çalışırken gelen Hasan H. C. tarafından öldürüldü.

Antalya’da 10 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismardan yargılanan apartman görevlisinin tutukluluğuna ilişkin talep mahkeme tarafından reddedildi.

Diyarbakır’da 16 yaşındaki öğrencisine cinsel tacizde bulunduğu için yargılanan öğretmen Ahmet B., sarkıntılık düzeyinde basit cinsel istismar suçundan ceza aldı, cezası indirildi ve tutuklama kararı verilmedi.

Delhi’de sekiz aylık bir bebek kuzeni tarafından tecavüze uğradı.

ABD’li aktris Natalie Wood 1981’de öldürülmüş, ölüm sebebi şüpheli kalmıştı. Tekrar araştırılan ölüm hakkında ABD polisi kocası Robert Wagner’ın “şüpheli” konumunda olduğunu açıkladı.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.