o    Ankara’da evlendiği kadının “bakire olmadığı” gerekçesiyle bir erkek boşanma davası açtı, mahkeme ise kadını bekaret raporu almaya gönderdi.

o    Mersin Barosu, 2018 için erkeklere turkuaz, kadınlara ise pembe ajanda yaptırarak avukatlara dağıttı.

o    Kastamonu Üniversitesi’nden Prof. Dr. Seyit Mehmet Şen, bilime büyük katkı yaptı: “Düzenli ceviz yiyen bir erkek, zalim de olsa karısına zulmetmez”

o    Alanya’da sokakta bir kadını cop ve tekmelerle döven polis İsmet Kafadar, davanın ilk duruşmasından önce tahliye edildi.

o    Suna Aras’ın tecavüzü anlattığı kitabı “tamamı cinsellik içeren yayın” olduğu gerekçesiyle cezaevine alınmadı.

o    Hollywood’da şimdi de cinsel istismar iddiaları yankılandı.

o     Kevin Spacey ve Dustin Hoffman hakkında cinsel taciz suçlamaları açığa çıktı.

o    Mısır’da evlilik öncesi seksten söz eden sunucuya hapis ve para cezası verildi.

o   Tayyip Erdoğan CHP’nin LGBTİ+ kotası için “Allah şaşırtmasın, şu hale bak ya” dedi

o   Yeni Akit gazetesi kadınlara karşı şiddetin önlenmesi hakkındaki kanunu hedef alan “6284 yuva yıkıyor” manşeti ile yayına çıktı.

o   İsteğe bağlı kürtajın yasak olduğu Polonya’nın sağlık bakanlığı düşen nüfus oranlarını arttırmak için hazırlattığı eğitim videosunda çiftlere “tavşanlar gibi sevişin” mesajı verdi.

o   Başı açık kadınları “ambalajı açılmış ürünler”e benzeten Kocaeli Gölcük Müftüsü Mehmet Yazıcı terfi ettirilerek Düzce’de il müftü yardımcısı oldu.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.