Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde konuşan TBMM Başkanı Binali Yıldırım “yaşlı bir amca geldi, hanımı vefat etmiş evlenecek, bir türlü evlenemiyor, beni evlendir dedi. Hanımlara para veriyorsunuz kimse yüzümüze bakmıyor, evlenemiyoruz dedi. Dolayısıyla sosyal devletin de ölçüsünü, ayarını yerinde tutmakta fayda var” buyurdu.

İstanbul’da bir markette Rıdvan T. alışveriş yapan bir kadını yumrukladı.

İstanbul’da lisedeyken kendisini taciz eden coğrafya öğretmenini idareye şikayet eden ve bir sonuç alamayan öğrenci mezun olduktan sonra savcılığa şikayette bulundu.

Uşak’ta geçen hafta cesedi bulunan Dilek Marabi’nin ölümü ile ilgili Suat S. tutuklandı.

Urfa’da cinsel istismardan 14 yıl 2 ay hükümlü bir erkeğin kadın kılığında 4 yıldır gizlendiği ortaya çıktı.

Muğla’da Hüseyin G. sevgilisi Tuğçe K.’yı bıçaklayarak dalağını kaybetmesine sebep oldu, Hüseyin G. ceza indirimiyle tahliye edildi.

İstanbul’da 2013 yılında öğretmeni tarafından cinsel istismara uğradığı için mahkemeye giden kadından mahkeme olayın üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen “iç beden muayenesi” istedi.

Bursa’da Hasan Gündoğdu eski karısı Özlem Meşeli’yi bıçaklayarak öldürdü.

Donald Trump yönetimi cinsiyeti doğuştaki genital organlara bakarak kadın ya da erkek olarak tanımlayan tasarıya imza attı.

Kayseri’de M.Ç. boşanmak üzere olduğu ve kendisi hakkında uzaklaştırma kararı çıkarmış olan karısını öldürdü.

ABD’de bir kadını taciz eden bir adam ifadesinde kendisini Trump’ın kadınları “elleme”nin normal olduğunu söylediğini belirterek savundu.

İstanbul’da Beytullah Güraslan iki hafta önce evlendiği Fatma Güraslan’ı bıçaklayarak öldürdü.

Antalya’da bir kız çocuğuna cinsel istismar davasında mütalaa veren savcı “(…) eylem sırasında ve/veya hemen sonrasında tepki göstermesinin de düşünülmesinin gerektiği, (…)ni ifade ederek sanığa beraat verilmesini talep etti.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.