NTV, oyuncu Berrak Tüzünataç’ın kıyafetiyle ilgili “B. Tüzünataç’ın davetkar beyaz stili” diye tweet attı, tepkiler üzerine özür diledi.

TBMM’de bir çalışanı taciz eden memura para cezası verildi, adli süreci de başlatan kadın, mobbing sebebiyle şikayetini geri çekti.

Kırıkkale’de sokakta Ganime Varsak isimli kadının yakılmış cesedi bulundu.

Osmaniye’de İsmail Temiz karısı Hürü Temiz’i öldürdü.

İstanbul’da Ömer Korkmaz karısı Fadime Korkmaz’ı öldürdü.

Balıkesir’de Ali Saral, kendisiyle evlenmek istemeyen ve daha önce kendisi hakkında yasal işlem yapan Gülşen Çetinkaya’nın silahla evini bastı, üç kişiyi öldürdü, dört kişiyi yaraladı.

Diyarbakır’da 12 yaşında bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan E.T. serbest bırakıldı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı çocuğu koruma altına aldı.

Sosyal Doku Vakfı Başkanı ilahiyatçı Nurettin Yıldız, bir kadın ile bir erkeğin asansörde yalnız kalması ile halvet şartlarının oluşacağını buyurdu.

Zeytinburnu’nda H.A.S. bir kadını evine kadar takip etti, ardından apartmana girerek taciz etti.

Adana’da Sedat Keser’in 4.5 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunması olayı hakkındaki haberlere yayın yasağı getirildi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan gündemdeki cinsel istismar konusunu değerlendirirken “zina” ifadesini kullanarak yetişkinler arasındaki rızaya dayalı cinsel birlikteliğin yeniden suç olarak ele alınmasını talep etti.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.