Şüpheli bir şekilde intihar ettiği açıklanan Nadira Kadirova’nın AKP İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın evinde kaçak olarak çalıştırıldığı ortaya çıktı. Nadira Kadirova’nın ailesinin vekilliğini üstlenen Önce Çocuklar ve Kadınlar Derneği Genel Başkanı avukat Müjde Tozbey-Erden, bu görevden çekildiğini duyurdu.

İzmir’de bir çocuğun sünnet düğününde çocuğa 3 dansöz oynatıldı.

Akit gündemdeki nafaka tartışmasıyla ilgili yeni katkısını “nafakanın çözümü İslam’da” başlığıyla nafakanın haram olduğunu açıklayarak yaptı.

Mardin Belediyesi’ne atanan kayyum Vali Mustafa Yaman kendi yönetimindeki B.T. hakkındaki aynı dairede çalışan bir kadının cinsel saldırı ve şantaj beyanı karşılığında olayın üstünü örttü, AKP ise kadının parti üyeliğini düşürdü.

Kayseri’de hakkında evden uzaklaştırma kararı olan Mustafa Çay karısı Cevahir Çay’ı otobüs durağında öldürdü.

Ağrı’da Bünyamin Solmaz kumayı kabul etmeyen karısı Saime Solmaz ve kızı Keziban Kaya’yı öldürdü.

Paris’te onbinlerce kişi, “tüp bebek tedavisi”nden (IVF) lezbiyen çiftler ve bekar kadınların da yararlanabilmesine izin veren yasa tasarısını protesto etti.

BBC Afrika servisi gizli çekimlerle Nijerya ve Gana’da en az iki akademisyenin öğrencilere cinsel tacizini açığa çıkardı.

Bursa’da bir AVM’de kadın soyunma kabinlerinde cep telefonuyla video çekerken yakalanan Bursa Osmangazi Müftülüğü görevlisi, Mehmet Zahit Kotku Cami Müezzin Kayyımı Yakup Çerkez tahliye edildi.

İstanbul’da çocuğu olmayan çiftlere “muska yazan ve oklavayla dokunarak cinlerini çıkaran” Salih Gedik hakkında dava açıldı.

Bursa’da Salim E. oğlu ve kızına şiddet uyguladığı için oğlu tarafından bıçaklandı, olayda kız çocuk da yaralandı.

Hakan D. bir kafede bir kadına bıçakla saldırdı, kadın kafenin mutfağına sığınarak ve kafe sahibe Azize Güler’in yardımları sayesinde kurtuldu.

İstanbul’da Muzaffer A. kızını dövmekten tutuklandı.

YÖK, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ndeki 2 akademisyenin öğrencilere cinsel taciz ve cinsel saldırıda bulunduğu yönündeki beyanlarla ilgili disiplin soruşturması açtı.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.