2016’da İspanya’da bir festival sırasında kendilerine “Kurt sürüsü” adını veren José Ángel Prenda, Antonio Manuel Guerrero, Ángel Boza, Alfonso Jesús Cabezuelo ve Jesús Escudero 18 yaşında bir kadına tecavüz ettiler. Tamamlanan davada mahkeme olayda “zorlama ve tehdit” göremediği için sanıkları cinsel saldırı değil cinsel taciz suçundan cezalandırdı.

Mersin’de Kazanlı İlkokulu’nda 23 Nisan kutlamaları, müdür Zülfikar Tekin ve Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek’in onayı ile kız çocuklarının gösterisi kıyafetleri gerekçe gösterilerek yarıda kesildi.

Kayseri’de Prof. Dr. Fuat Duygulu kendisinden ayrılan Sibel İ’yi bıçakla ağır yaraladı.

Fethiye’de Abdulvahap Bektaş karısı Sevil Bektaş’ı öldürdü.

Silivri’de Mustafa B. Şennur T.’yi öldürdü.

Hatay’da motosikletli Haluk İ, bir adam ve bir hamile kadını dövdü.

İstanbul Merkezefendi Karakolu’nda gözaltında tutulduğu sırada bir trans kadın tarım ilacı içerek intihara teşebbüs etti.

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü’nün yayımladığı 2017 İdare Faaliyet Raporu’na göre mültecilerin yaşadığı sorunlar arasında cinsel istismar arttı.

İstanbul Bayrampaşa’da bir apartmanda Ukraynalı bir kadının cesedi bulundu.

ABD’de eski polis Joseph James DeAngelo, 12 kişiyi (çoğunluğu kadın ve kız çocukları) öldürme, 51 kişiye tecavüz ve 120’den fazla evi soyma suçlarını işlediği şüphesiyle gözaltına alındı.

Tutuklu Kulp Belediye Eş Başkanı Sadiye Sürer Baran, Osmaniye Cezaevine sevk edildiği sırada hakaret ve çıplak aramaya maruz kaldı.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.