Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Prof. Dr. İbrahim Kaya’nın öğrencileri taciz ve tehdit ettiği sosyal medyada paylaşıldı.

Adana’da hakkında uzaklaştırma kararı bulunan S. A. karısı E. A.’ya silah çekti, kadın kendini eve kilitleyerek kurtuldu.

İstanbul’da hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Eren Erdoğan karısı Fatma Erdoğan’ı arabada silahla vurdu, arabada saatlerce tuttu ve kadını öldürdü.

Bir STK’da çalışan bir kadının tanıklığıyla Suriyeli kadınlara anestezisiz kürtaj yapıldığını açıklandı.

Dersim’de uzman çavuş Hüseyin Bektaş, karısı Sibel ve oğlu Doruk’u öldürdü.

İzmir’de Mehmet Güneş akrabası Fatma Yıldız’ı öldürdü.

Cumhur İttifakı’nın Mersin Erdemli adayı Mükerrem Tollu kendisini protesto eden kadınlara seslenerek “ciyaklayan kadınlara da hizmet edeceğiz” dedi.

Aydın’da 14 yaşında bir kız çocuğu babası H.D.’nin 3 arkadaşı tarafından defalarca cinsel istismara uğradı.

ABD’de yayınlanan This Is Us dizisinin Türkiye uyarlamasında dizideki eşcinsel ve kilolu karakterler kaldırıldı.

İlayda Özen isimli bir kadın kendisini tehdit eden eski erkek arkadaşı F. A.’ya açtığı davanın ilk duruşmasına dek öldürülebileceğini ve yardım istediğini Twitter’da paylaştı.

Geçtiğimiz sene İstanbul Maçka Parkı’nda Çağla Köse’nin kıyafetine güvenlik görevlisi Savaş İlter’in laf etmesi üzerine çıkan tartışmada taraflar davalık olmuştu, görülen ilk duruşmada Savaş İlter’in “Edepsizce üstü çıplak dolaşıyor. Üstüne bir tül atmış iç organları dışarıda” dediği ortaya çıktı.

Antalya’da Özcan Işıldar kendisinden ayrılan Nihal Işıldar’ı öldürdü.

Ankara’da bir otobüste bir erkek bir kadını elle taciz etti, şoför kapıları kilitleyerek polis çağırdı.

İstanbulda Dorock XL isimli barda bir kadının barın özel güvenliği tarafından darp edildiğinin görüntüleri ortaya çıktı.

Konya’da H.G. tarafından öldürülen M.Ç’nin gördüğü şiddet sebebiyle öldürülmeden hemen önce karakola başvurduğu ortaya çıktı.

Danimarka’da kadın milletvekili Mette Abildgaard’ın parlamentoya bebeğiyle gelmesi üzerine parlamento başkanı bebeğini dışarı çıkarmasını istedi.

İzmir’de 17 yaşındaki bir kız cinsel istismar davasında sanıkla yüz yüze gelmek istemediği için tanık odasında beklerken polis F. D.’nin tacizine uğradı, dava açıldı, F. D. beraat etti.

İzmir’de kendi çocuğuna cinsel istismardan hakkında dava açılan baba M. A. tutuksuz yargılanıyor.

Tokat’ta M.G. sevgilisi lise öğrencisi Mine Topçu’yu öldürdü.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.