Eskişehir’de sokakta yürüyen bir kadına saldırarak tecavüz eden T.D. mahkemede oybirliğiyle beraat ettirildi.

Van’da “evlilik ihtiyaçları fuarı” yapıldı, kız çocuklarına gelinlik ve nişan kıyafetleri giydirildi.

Hakkında uzaklaştırma kararı verilmiş olan Eyüp Budak, kendisinden boşanmak isteyen Hediye Budak’a tornavidayla saldırdı, kadının bir gözünü kaybetme riski var.

Sosyal medyada gündem olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’ndeki cinsiyetçi bir soru hakkında üniversite açıklama yaparak sorunun kendi sistemlerinde değil örnek sorular kitabında olduğunu bildirdi.

Çocuklara cinsel istismar ile yargılanan İranlı hafız Said Tousi’nin MHP’li Aliağa Belediyesi’nin davetiyle “Miraç Kandili” programına katıldığı ortaya çıktı.

Akit TV’de sunucu Mehmet Arslan, dekolte giyen kadınların tacizci olduğunu, erkeklerin bu kadınları şikayet edebilmesi gerektiğini buyurdu.

Sendika ve meslek odalarının 1 Mayıs mitingi başvurusunu reddeden Ankara Valiliği, slogan listesine “kamu barışını bozuyor” diyerek müdahale etti, valiliğin sakıncalı gördüğü sloganlar arasında “Jin jiyan azadi”, “Kadın cinayetleri münferit değil politiktir”, “AKP elini bedenimden çek” bulunuyor.

Antalya’da gözaltına alınan taksi şoförü N.A.’nın müşterisi B.Ç.’ye tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Aydın’da tutuklanan İsmail E’nin iki kızına cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

Konya’da İl Göç İdaresi Müdürlüğü yapan Ahmet Babaoğlu’nun görevini kötüye kullanarak Mısırlı Marwa Attia Abdelrazek Moustafa’ya cinsel saldırıda bulunduğu hazırlanan iddianame ile ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.