Aynı gün içinde, Malatya’da Mehmet Taş karısı Selda Taş’ı öldürdü. Antep’te Uğur Dönmez annesi Vesile Dönmez’i öldürdü. İstanbul’da Kemal Ayyıldız evine girdiği Aylin Sözer’i öldürdü. İzmir’de Berk Ay annesi Betül Tuğluk’u öldürdü.

Eski Devlet ve Kültür Bakanı Fikri Sağlar “Ben türbanlı bir hâkimin karşısına gittiğimde adaleti yerine getirebileceği doğrultusunda kuşkum var” buyurdu.

Üniversiteler için fuhuş evleri diyen Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu öğrenci evlerini kast ettiğini buyurdu.

Kilis’te koronavirüs kaptığı şüphesiyle hastaneye kaldırılan 15 yaşındaki çocuğa İsmail A.’nın 3 yıldır cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, boşanmaları hedef aldı ve “Hiçbir meslek ya da hedef; aile olmaktan, anne olmaktan daha önemli kabul edilemez” buyurdu.

Women Who Tech’in raporuna göre, teknoloji alanında çalışan kadınların yüzde 40’ından fazlası yatırımcı veya patronlar tarafından tacize uğruyor.

Medya Araştırmaları Derneği’nin raporu yerel medyada kadın gazetecilerin maruz kaldıkları ayrımcılık biçimlerini kapsamlı bir biçimde ele alıyor.

İstanbul’da M. K. kızını bıçakladı.

Fransa’da Savaş Özyanık kendisinden ayrılan Yasemin Çetindağ’ı öldürdü.

Suudi Arabistan’da kadın hakları savunucusu Loujain el-Hathloul, 6 yıla yakın hapis cezasına çarptırıldı.

İstanbul’da Cafer Yılmaz kızına ve torununa cinsel istismarda bulunmaktan tutuklu iken koronavirüs gerekçe gösterilerek serbest bırakıldı.

Mardin bağımsız milletvekili Tuma Çelik hakkında nitelikli cinsel saldırı suçundan iddianame hazırlandı.

Birkaç ay önce sosyal medya hesabından “bana bir gün ulaşılamazsa ben bir yerden aşağı atlamam biri atmıştır” diyen Feyza Nur Saydam Antep’teki yedinci kattaki evinin balkonundan “düşerek” hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.