Bu köşede defalarca yerini alan ilahiyatçı Nurettin Yıldız bu sefer de “kadınların araba sürmesinin ahlaki sıkıntı yaratabileceğini öne sürerek, kadınların yanlarında mahremleri olmadan 90 kilometreden fazla araba kullanmalarının haram olduğunu” buyurdu.

Adana’da Rıza Işık boşandığı Fadime T.’yi bir parkta çocuğunun önünde defalarca bıçakladı.

Kırklareli’de Tolga Ç. boşanmak üzere olduğu Elif Ç.’yi sokakta bıçakladı.

ABD’de yapılan bir araştırmaya göre her 16 kadından birinin ilk cinsel deneyimini ergenlikte zorlama sonucu yaşadığı ortaya çıktı.

Rusya’da Artem Aetabayev 13 yaşındaki bir çocuğu kaçırarak ona günlerce cinsel istismar uyguladı.

Erkek arkadaşı doktor Özgür T.’nin evinde ölü bulunan Ayşe Karaman’a 7 tane anestezi ilacı ve antidepresan verildiği tespit edildi.

Şuurlu Öğretmenler Derneği üyeleri, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Problemleri” isimli etkinliklerine kadın araştırmacı bulamadıkları gerekçesiyle Prof. Dr. Ali Seyyar’ın kolaylaştırıcılığında Prof. Dr. Burhanettin Can, Prof. Dr. Mücahit Gültekin, Avukat Muharrem Balcı’dan oluşan bir kadro ile konuyu ele almayı uygun gördüler.

Pakistan’da Anees Khan eğitimine devam etmek isteyen karısı Sana Gul’u öldürdü.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev yapan üst düzey bin 299 yöneticinin yalnızca 25’inin kadın olduğu ortaya çıktı.

Ankara Adliyesi’nde zabıt kâtibi Gülçin Akçay, 7 aylık bebeği için günlük 3 saat süt iznini kullanmak isteyince başka bir adliyeye tayin edildi.

Sicilya’da üç erkek, göçmen kampında onlarca kadına tecavüz etmekten tutuklandı.

Eskişehir’de İzzetullah E. evine girdiği İrem Ayrancı’yı öldürdü.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.