Yönetmen Michael Haneke #MeToo hareketi için, erkek nefretiyle bulanmış Cadı Avı, histerik ve mide bulandırıcı, dedi.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından önce açığa alınan sonra görevine iade edilen İhsan Şenocak bu seferki konuşmasında genç kayınvalide olan kadınların şehvet uyandıracağını, haram olduğunu buyurdu.

Çevreci Ayşe Keltek, İzmir’deki evinde öldürüldü, katil henüz bulunamadı.

Düzce’de Hüseyin Koç, kendisinden boşanmak isteyen Hatice’yi öldürdü.

Kars’ta Ruşen Eşit, kendisinden 2 yıl önce ayrılan Gizem’i öldürdü.

Denizli’de Oktay Şahin, kendisinden boşanmak isteyen Ayşe’yi ve kızı Nurdan’ı öldürdü.

Adapazarı’nda bir fabrikada şef yardımcısı olarak çalışan H.Y. kendisini doktor olarak tanıtarak stajyer kadını taciz etti.

Adana’da Sedat Keser tarafından cinsel istismara maruz kalan 3 yaşındaki çocuğun, hastane hastane gezdirilip durumuna müdahale edilmediği ve genital bölgesinde ciddi zararların olduğu açığa çıktı.

Ankara’da 14 yaşında cinsel istismara maruz kalan bir kız çocuğunun annesi, devlete başvurdukları süreçte polis ve savcının konuyla ilgilenmediklerini ve çocuğunu suçladıklarını söyledi.

TBMM çalışanı memur F.K., mecliste stajyer lise öğrencisini dört ay boyunca taciz etti.

Müslüman kadınlar sosyal medyada kullanıma açtığı #MosqueMeToo etiketiyle, hac gibi dini ortamlarda kadınların uğradıkları cinsel taciz ve saldırılar ortaya çıkmaya başladı.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.