Son olarak Bohemian Rhapsody filmini yöneten Bryan Singer çocuklara cinsel istismarla bir kez daha suçlanıyor.

İskoçya Özerk Yönetimi eski başbakanı Alex Salmond cinsel saldırı ile birlikte 14 suçlama ile mahkemeye çıkarıldı, dava sürüyor, Salmond kefaletle serbest bırakıldı.

#10yearschallenge altında başörtülü ve başörtüsüz olmak üzerinden kadınlar ayrımcılığa uğradı.

Zonguldak’ta H. K. isimli bir erkek, ambulansta görevli nişanlısının başka bir görevliyle ilişkisi olduğunu düşünerek yalan ihbarda bulundu, ambulansı çağırdı ve av tüfeğiyle ambulansın önünü kesti.

Nüfusu azalmakta olan Japonya, ordusundaki kadınların sayısını artıracağını açıkladı.

İstanbul’da bir İETT otobüsünde Kamil Oğuz, yüksek sesle müzik dinlediği için uyarılmasının ardından tehditler savurarak üç kişiyi bıçakladı.

İsrail’de terapist Reuven Welcher’in eşcinselleri tedavi ettiğini iddia ettiği terapi seanslarında erkek çocuklarını taciz ettiği ortaya çıktı.

Mısır’da televizyon sunucusu Muhammed el Gheity bir eşcinselle program yapmaktan dolayı bir yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Bursa’da Murat A. eski sevgilisini ve onun kardeşini öldürdü.

Tokat’ta Hasan Atılır annesini ve kız kardeşini bıçaklayarak öldürdü.

Antep’te bir boşanma davasında mahkeme kadını kayınpederinin cenazesine gitmediği için “tam kusurlu” bularak 12 bin lira tazminat ödemesine hükmetti.

Adana’da Yusuf Aziz Avcı karısı Leyla Avcı’yı bıçaklayarak öldürdü.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.