Bilirkişi raporuna göre, şüpheli biçimde ölen Esra Hankulu, “tedavisinin yapılması durumunda” kurtulabilirdi.

Filiz Yıldırım saatlerce kocasının şiddetine maruz kaldığı olaya ilişkin sanık olarak yargılanıyor.

İzmir Dikili’de öğrencileri taciz ettiği iddiasıyla yargılanan öğretmenin davasının duruşması görüldü; Eğitim-Sen’in müdahil olma talebi reddedildi.

Mersin’de Fettah Çağlar, evli olduğu Hadika Çağlar’ı öldürdü, ardından intihar etti.

AKP İlçe Başkan Yardımcısı Gamze Pala’yı öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Savaş Dalançıkar’a ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.

İstanbul’da R.N., kendisini şiddete maruz bırakan eşine boşanma davası açtı; adam hakkında “cinsel yönden yetersizliğine dair söylemlerde bulunduğu” iddiasıyla Yargıtay tarafından manevi tazminata mahkum edildi.

Kilis’te evli olduğu Mahmut Özyer tarafından dövülen ve beyin kanaması geçirerek komaya giren Fatma Gül Özyer hayatını kaybetti.

Hilal K., boşanma aşamasında olduğu erkek tarafından darp ve tehdit edildiği halde, boşanma davası ilerlemiyor.

Kars’ta görev yapan bir doktor, kaldığı aparta gelen arkadaşının kimliğini apart görevlilerine vermeyip haklarını koruduğu için fuhuşla suçlandı ve kaldığı aparttan ayrılmak zorunda bırakıldı.

60 yıldır şiddetine maruz kaldığı erkeği öldüren 76 yaşındaki Mevlüde Akgün tahliye edilmedi.

İstanbul Avcılar’da Nurettin Yıldız’ın evine çilingir yardımıyla giren polis, içeride Esra Yıldız’ın bedenini buldu; kadının öldürüldüğü tespit edildi.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.