Adli Tıp Kurumu 2016’dan beri tutuklu olan ve bu süreçte demans tanısı konulan HDP eski Eş Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk için yine “cezaevinde kalabilir” raporu verdi.

Ücretsiz olması ve ulusal aşı takvimine alınması gereken HPV aşısına zam yapıldı. Yeni zamla birlikte aşının maliyeti artık yaklaşık 3.000 TL.

Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) ve Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) raporuna göre, sağlık ve bakım sektöründe çalışan kadınlar erkeklerden %24 daha az kazanıyor.

ABD’de tecavüze uğrayan bir kız çocuğu, yaşadığı Ohio eyaletinde tecavüz ve ensest vakaları da dahil olmak üzere kürtaj hakkı altıncı haftadan sonra yasaklandığı için eyalet değiştirmek zorunda kaldı.

Yaptığı taciz haberleriyle ülkedeki mültecileri hedef haline getiren Aykırı Haber Genel Yayın Yönetmeni Batuhan Çolak’a, cinsel saldırı suçundan yargılandığı davada “iyi hal” indirimi uygulandı.

İstanbul’da Bahaddin Ç. isimli erkek, kıyafetlerini çıkararak üst geçitte yürüyen bir kadına cinsel saldırıda bulundu ve tutuklandı.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da Tugay Turgut, kendisinden boşanmak isteyen Zeynep Turgut’u ve annesi Nedime Dinçer’i öldürdü, ablası Ayşe Kıyak ile eşi Umut Kıyak’ı yaraladı.

Isparta Uluborlu’da Mustafa Şeref Salman, evli olduğu Döndü Salman’ı öldürdü

Denizli’de Erdal Yalçın, evli olduğu Emine Yalçın’ı ve Mehmet Aksoy’u öldürdü, annesi Gülperi Aksoy’u ağır yaraladı.

İzmir Buca’da H.D. isimli erkek Kader Değirmen’i öldürdü.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.