Gülistan Doku hâlâ kayıp.

AK Parti İstanbul Büyükşehir ve Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Hamdullah Arvas kadın cinayetlerinin özgürlük düşkünü ve gayrımeşru ilişkiler yaşayan kadınların başına geldiğini buyurdu.

Manisa’da Yusuf A. sevgilisi Gülnur Kocabaş’ı öldürdü.

Yeni infaz düzenlemesinin ardından şiddet hattı Alo 183’e 2 bin 506 başvuru yapıldı.

Bilecik’te Tamer G. cezaevinden izinli çıkarak kendisinden boşanmakta olan Özge G.’yi silahla yaraladı.

Muğla’da hakkında 14 suç kaydı olan Selim Ahmet Kemaloğlu kendisini şiddet sebebiyle karakola şikayet eden sevgilisi Zeynep Şenpınar’ı öldürdü.

Manisa’da Ceren Kultaş’ı öldüren Şükrü Ş. İfadesinde kendisini sevgilisine benzettiği için öldürdüğünü açıkladı.

Oyuncu Hazım Körmükçü’den boşanan müzisyen Hilal Özdemir, 5 aydır nafaka alamadığını ve Kızılay’dan erzak yardımı aldığını açıkladı.

Ankara’da polis yeleği giyen Veysel Tetik karısı Selma Tetik’i sokakta öldürdü.

Endonezya’da Güvenlik Bakanı Muhammed Mahfud “Koronavirüs kadın gibi, başta kontrol etmeye çalışırsın, daha sonra onunla yaşamayı öğrenirsin” buyurdu.

Finlandiya’da açıklanan istatistiklere göre koronavirüs pandemisi süresince en fazla kadın çalışanlar zarar gördü ve kadın işsizliği üç ay içinde iki kat arttı.

Ağrı’da evliliğinde şiddet gören Pakize Öztaş şüpheli bir şekilde hayatını kaybetti.

İtalya’da yapılan bir araştırmaya göre koronavirüs pandemisi süresince kadınların büyük kısmı ev işlerini tek başına üstlendi.

Macaristan parlamentosu, doğum kayıtlarındaki atanmış cinsiyetin değiştirilmesini yasakladı.

Diyanet’in dijital ortama açtığı Aile Hayatımız kitabındaki öğütlerde erkeklerle kadınların el ele horon çekmesinin İslam’a aykırı olduğu bildirildi.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.