Aretha Franklin’in cenaze töreninde piskopos Charles Ellis, Franklin’in şarkısını seslendiren Ariana Grande’ye sarıldı, sıkıştırdı ve memesini elledi. O esnada yaptığı konuşmada ise hem ırkçılık hem türlü cinsiyetçilik ve aşağılama sergilemeyi başardı. Bu sözlü ve fiziksel taciz viral oldu, milyonlarca kişi #RespectAriana dedi.

Malezya’da iki kadın eşcinsel ilişkiye girdikleri için kırbaçlandı.

HDP’nin İran’ın Kürt aktivist Panahi’yi idam etmesini protesto ettiği Ankara’daki eyleminde polis milletvekili Filiz Kerestecioğlu’nu tartakladı.

Ankara’da bir dolmuşta bir kadın bir erkek yolcunun küfürlü saldırısına maruz kaldı, kimse müdahale etmedi.

İstanbul’da Faslı S.M. iki kişi tarafından cinsel saldırıya maruz kaldı ve hastaneye gitti ancak savcılıktan muayene izni gelmediği için kadın doğum bölümünde muayene olamadı.

İstanbul’da metroda bir güvenlik görevlisi LGBTİ+ aktivisti Özgürcan Taşçı’nın taşıdığı nü resmi uygunsuz içerek diyerek gazete kağıdıyla kapatmaya zorladı.

İstanbul Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bir komiser bir kadın avukatı copla dövdü ve ona silah doğrulttu.

Denizli’de Ö.K. şiddet uyguladığı için kendisinden şikayetçi olan karısını öldürdü.

Lefkoşa’da Levent Sorver karısı Zehra Sorver’i öldürdü, cinayeti oğulları üstlendi.

Diyarbakır’da kendisinden 7 yaş büyük biriyle evlendirilmeye çalışılan 14 yaşındaki çocuğu polis ihbar üzerine düğün salonunu basarak kurtardı.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.