Game Of Thrones Shame GIF - Find & Share on GIPHY

Çankaya Üniversitesi’nde araştırma görevlisi Ceren Damar’ı öğrencisi Hasan İsmail Hikmet “görevini yaptığı gerekçesiyle” üniversite binasında bıçak ve silahla öldürdü. Cinayetin ardından öğrenci M. B. “örnek hareket” paylaşımında bulundu.

İstanbul’da baba Zekeriya G.’nin kızını bir yıldır evde zincirle bağladığı kızın polisi araması üzerine ortaya çıktı.

İzmir’de Ferhan Sarıçam sevgilisi Pınar Çoban’ı öldürdü.

Avukat Nahide Polat, Urfa’da her gün en az iki çocuğun cinsel istismar şikayetiyle Çocuk İzleme Merkezi’ne (ÇİM) getirildiğini açıkladı.

Ankara’da balkondan yardım çığlıkları atan Aigul Intykbayeva balkondan “düşerek” öldü.

Konya’da Mehmet K., karısı ve 7 aylık bebeği darp etmesinin ardından gözaltına alındı ve serbest bırakıldı.

Antep’te Kaya Osanmaz boşandığı karısını tehdit ettirmeyi sürdürdü, kadın devlete koruma talebinde bulundu ancak yanıt alamadı.

Balkan ülkelerinde kadınlar kürtaj karşıtı yaklaşımdan beslenen jinekolojik muayene ve tedavi sırasında yaşadıkları travmaları görünürleştirdikleri #MeToo benzeri bir kampanya başlattı.

Hindistan’da regl olma yaşlarındaki iki kadının yasak olan tapınağa girmesi sonucu tapınağın kirlendiği iddia edilerek protestolar çıktı, bir kişi öldü, yüzlerce kişi yaralandı.

2018 verilerine göre Kuzey Irak’ta kadınların yüzde 37’sinden fazlası sünnetli.

Genç bir erkeği taciz ettiği gerekçesiyle davası başlayacak olan oyuncu Kevin Spacey duruşmanın şöhretini kötü etkileyeceğini söyleyerek mahkemeye çıkmama talebinde bulundu, mahkeme kabul etmedi.

İzmir’de Kader Erenuluğ, kızının imam nikahlı kocası O.B. tarafından öldürüldü.

Konya’da zihinsel engelli müşteriye cinsel tacizde bulunan garson Yusuf A.’yı mahkeme “basit cinsel saldırı”dan suçlu buldu.

Burdur’da Halil A. sevgilisi Ganıra Cabbarova’yı öldürdü.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.